Podcast 2pady #23

array(1) { [0]=> int(6633) } Podcast zaczynamy powrotem do 3DS-a. Towarzyszący nam Filip Bielec aka Salonowy Wampir opowiada o swojej inicjatywie zwanej StreetPass Polska, dzięki której posiadacze tej konsolki w naszym kraju mogą łatwiej korzystać w pełni z jej możliwości. Przy okazji przypominamy, jakich gier na 3DS-a warto wypatrywać w najbliższym czasie. W nagraniu zmieściło się także sporo ciekawych newsów i nasze wrażenia z dwóch tytułów - Portal 2 oraz pierwszego Mass Effect. Miłego słuchania! Udział biorą: gość specjalny - Filip Bielec aka Salonowy Wampir oraz Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN), Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) i Marcin Bizuga (bzone) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. http://youtu.be/yjenpZfljKY http://youtu.be/TCkPAAUT3cY http://youtu.be/ckB6nZ13Jsc http://youtu.be/IPT_qqJ12s4 http://youtu.be/cOMEKDMVdaw http://youtu.be/MvhwWXF-LfU http://youtu.be/4iFDPEO6vYA http://youtu.be/AZMSAzZ76EU http://youtu.be/yqJuJTIus7U http://youtu.be/8ATi2zg8RPU

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!