Podcast 2pady #21

Wielkanocna niespodzianka! :) Nasz dwudziesty pierwszy podcast i jednocześnie setny wpis na blogu publikujemy przed weekendem, aby zdążyć złożyć Wam gorące życzenia z okazji zbliżających się świąt. Osobom, które nie dadzą rady posłuchać nas w przerwach między przygotowaniami, już teraz życzymy smacznego jajka i mokrego Dyngusa! Na wstępie tradycyjnie komentujemy wybrane newsy z branży gier. Następnie Don Sotto opowiada o swoich wrażeniach z Tomb Raider: Legend, co wprawia wszystkich w nastrój do wspominek dotyczących Lary i jej przygód. GexN zaznajamia nas z internetową usługą dla wszystkich trenerów Pokemon, zwaną Global Link. Nox zaś powraca po ponad dwóch latach do Prince of Persia z 2008, zmieniając platformę z PC na PS3, język z polskiego na angielski i dodając do tego świeże wrażenia z DLC "Epilogue". Miłego słuchania! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN), Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) oraz Marcin Bizuga (bzone) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!