Podcast 2pady #170

array(1) { [0]=> int(6081) } Kto by pomyślał, że jedno niewinne "W co ostatnio graliście?" może się tak rozrosnąć. A to dzięki Bzonowi, który chwilowo wraca do podcastu po dłuższej przerwie oraz Serferowi, który po specjalnym odcinku o Gamescomie zgodził się zagościć u nas na dłużej. Obaj dzielą się wrażeniami z różnych gatunkowo tytułów, m.in. Project Spark, Śródziemie: Cień Mordoru, czy Destiny, a dodatkowo Bzone recenzuje odlotowe Super Time Force. Nowy redaktor to też nowy punkt widzenia, nowy gust i więcej ciekawego materiału. Serfera witamy w ekipie, a Wam życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) oraz Hubert Wiśniewski (Serfer) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał we wtorkowy wieczór, 07-10-2014. [mp3t track="http://www.2pady.pl/podcastgen/media/Podcast 2pady.pl (2014-10-11) - Odcinek 170.mp3" title="Podcast 2pady #170"] Patronat medialny:
  • Zjazd Twórców Gier 2014
  • The Jam 2014
Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: Polecane materiały wideo:
  • Assassin's Kittens Unity - czyli co by było, gdyby koty były bohaterami nadchodzącego Assassin's Creed. (Słodycz wylewa się z ekranu, kryj się kto żyw!) http://youtu.be/jnk15Wf6xMU

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!