Podcast 2pady #162

array(1) { [0]=> int(6101) } Za oknem upały, a u nas - jak zwykle paczka newsów i kolejne recenzje. Tym razem Bzone postanowił zostać meksykańskim zapaśnikiem i ocalić swą ukochaną w prawdziwie egzotycznym tonie Guacamelee! Don natomiast poczuł smykałkę do hakowania algorytmów usprawiedliwianych technicznym bełkotem i wraz z Gangiem Świętych łamie bariery wirtualnych rzeczywistości w kolejnych zwariowanych przygodach rodem z Saints Row IV: Game of the Century Edition. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w poniedziałkowy wieczór, 21-07-2014. [mp3t track="http://www.2pady.pl/podcastgen/media/Podcast 2pady.pl (2014-07-27) - Odcinek 162.mp3" title="Podcast 2pady #162"] Patronat medialny:
  • The Jam
Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • Guacamelee! (wersja na Xboxa One) - Bzone postanowił zostać meksykańskim zapaśnikiem i ocalić swą ukochaną w egzotycznym stylu. http://youtu.be/4g_9tUz0Xa4 http://youtu.be/3sd6ACB2vyI
  • Saints Row IV: Game of the Century Edition (wersja na PC) - Don poczuł smykałkę do hakowania algorytmów usprawiedliwianych technicznym bełkotem i wraz z Gangiem Świętych łamie bariery wirtualnych rzeczywistości w kolejnych zwariowanych przygodach. http://youtu.be/GeysFNSx3Zs http://youtu.be/RzsqjZTfU3Q http://youtu.be/uYM8_3ZLHKs http://youtu.be/_wQvUMuLvkY
  • Czy powinniśmy oczekiwać kolejnej części z serii? Zwróćcie uwagę na ostatnią komendę u góry ekranu. Saints Row V?

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!