Podcast 2pady #161

array(1) { [0]=> int(6103) } Contrast i The Wolf Among Us - dwie gry, dwa różne style graficzne, obie o intrygującym, acz odmiennym klimacie. To właśnie te dwa tytuły bierzemy na warsztat w tym odcinku podcastu. O pierwszym opowie Wam Bzone, przeskakując co chwila między światem fizycznym, a światem cieni. W przypadku produkcji od Telltale Games połączy siły w Noxem, aby zrecenzować cały pierwszy sezon mrocznej opowieści o postaciach z bajek w Nowym Jorku. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w poniedziałkowy wieczór, 14-07-2014. [mp3t track="http://www.2pady.pl/podcastgen/media/Podcast 2pady.pl (2014-07-16) - Odcinek 161.mp3" title="Podcast 2pady #161"] Patronat medialny:
  • The Jam
Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - Hellraid: The Escape (zwiastun wersji gry na urządzenia przenośne) oraz Heavenly Sword (zwiastun filmu animowanego opartego na grze... niestety nie zapowiada się najlepiej w porównaniu z oryginałem). Miłego oglądania! http://youtu.be/tvBZk9C1gfo http://youtu.be/oovoY1mG_Z4

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!