Podcast 2pady #160

Zastanawialiście się kiedyś, jak straszny potrafi być świat nocą oczami dwuletniego szkraba? Among the Sleep recenzowany przez Dona przypomni Wam o potędze dziecięcej wyobraźni. Weźcie więc ze sobą ulubionego misia i ruszajmy w mrok, gdzie czają się potwory. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w niedzielny wieczór, 06-07-2014. [mp3t track="http://www.2pady.pl/podcastgen/media/Podcast 2pady.pl (2014-07-10) - Odcinek 160.mp3" title="Podcast 2pady #160"] Patronat medialny:
  • The Jam
Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • Among the Sleep (wersja PC) - Don opowiada o tym, jak straszny potrafi być świat nocą oczami dwuletniego szkraba. http://youtu.be/0EAeewMmM_k http://youtu.be/y3xAudQiJ78
Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - Dreamfall Chapters (zwiastun fabularny), Shovel Knight (coś dla fanów świetnie zrealizowanego oldschoolu), Grand Theft Auto: Madrid (co by było, gdyby zwiastun GTAV powstał w Madrycie - praca fanowska). Miłego oglądania! http://youtu.be/4ktxliB-b-4 http://youtu.be/MHLgqTEQYX8 http://youtu.be/YThkirVXzoU

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!