Podcast 2pady #16

array(1) { [0]=> int(6640) } Co ma piernik do Hitmana? Czy grafika jest najważniejsza? Dlaczego dobry zwiastun to połowa sukcesu? Czy jest w Polsce miejsce na kolejne czasopisma o grach? Dlaczego pogoń za pieniądzem stopuje rozwój technologii? Czy multi w Bulletstorm jest fajne? Dlaczego Terminator ssie (i czy oby na pewno)? Czy Achievementy i Trofea w jednym żyły domku? I co właściwie robi pączek w różowej polewie na okładce podcastu?! W te i inne teorie spiskowe zostaniecie wtajemniczeni odsłuchując najnowszy odcinek. Bawcie się dobrze! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN), Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) oraz Marcin Bizuga (bzone) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!