Podcast 2pady #157

Choć konferencje gigantów na E3 już za nami, nagrywając ten odcinek podcastu mogliśmy się jedynie zastanawiać, co zobaczymy następnego dnia na streamach z Los Angeles. O swoich wrażeniach opowiemy Wam w następnym podcaście, w tym zaś skupiamy się na dwóch tematach - konferencji CD Projekt RED i GOG.com, która miała miejsce przed weekendem oraz recenzji gry Arma 2: Operation Arrowhead przygotowanej przez Dona. Fani Wiedźmina 3 oraz wielbiciele realistycznie przedstawionych operacji wojskowych na pewno znajdą tu coś dla siebie. Nie zabrakło też miejsca na odrobinę nowinek. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w niedzielny wieczór, 08-06-2014. [mp3t track="http://www.2pady.pl/podcastgen/media/Podcast 2pady.pl (2014-06-11) - Odcinek 157.mp3" title="Podcast 2pady #157"] Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - The Vanishing of Ethan Carter (zwiastun z pięknymi widokami i... morderstwem), Mortal Kombat X (prerenderowany zwiastun kolejnej części piekielnie brutalnej bijatyki), Valiant Hearts: The Great War (zapowiada się klimatycznie opowiedziana historia z I Wojną Światową w tle), Oddworld: New 'n' Tasty! (stary dobry Abe przeżywa drugą młodość), Mercedes Benz reklamowany przez Mario (w ramach promocji Mario Kart 8) oraz Goat Simulator (odjechany zwiastun reklamujący patch 1.1). Miłego oglądania! http://youtu.be/9oxbkL3N_fM http://youtu.be/Ci6lMQNLKZU http://youtu.be/o0LDZsd3XRA http://youtu.be/Wg8u2eOWkf8 http://youtu.be/hGeBGeETLxI http://youtu.be/kBiMvkd1kF4

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!