Podcast 2pady #154

Don kontynuuje swoją podróż przez serię Arkham, tym razem recenzując Batman: Arkham City w wersji GOTY. Wcześniej jednak komentujemy dość sporo nowinek, które nagromadziły się od ostatniego odcinka. Znajdzie się m.in. coś dla czekających na E3, fanów Nintendo, czy naszego polskiego Superhota. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w piątkowy wieczór, 16-05-2014. [mp3t track="http://www.2pady.pl/podcastgen/media/Podcast 2pady.pl (2014-05-19) - Odcinek 154.mp3" title="Podcast 2pady #154"] Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • Batman: Arkham City (wersja PC) - Don kontynuuje swoją podróż przez serię Arkham (starą recenzję Noxa znajdziecie w odcinku 57). http://youtu.be/muCtJsy-d9w http://youtu.be/-V1ZF5cNYCs http://youtu.be/9PxQbuv8I1k
Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - Superhot (zwiastun z Kickstartera), Retry (oldschoolowa gra inspirowana Flappy Birdem od twórców Angry Birds), Pokemony w Angry Birds (fanowski zwiastun pokazujący, jak mogłaby wyglądać taka mieszanka) oraz Need for Speed (seria kończy w tym roku 20 lat). Miłego oglądania! http://youtu.be/7vi_JBJ5yoE http://youtu.be/ta0SJa6Sglo http://youtu.be/cO49RTVqPXw http://youtu.be/okeC0NS74Ek

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!