Podcast 2pady #153

Don z Noxem polecieli z biurem podróży Techland na bajeczną wyspę Banoi (znaną też jako Dead Island). Miejsce, gdzie batoniki i cola leżą na każdym kroku, a trup ściele się gęsto... ekhm... to znaczy słońce mocno grzeje. Bzone i GexN również mieli kiedyś okazję odwiedzić wspomniany kurort, poznacie więc również i ich wrażenia. Tradycyjnie wcześniej zapraszamy na odrobinę branżowych nowinek. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w poniedziałkowy wieczór, 05-05-2014. [mp3t track="http://www.2pady.pl/podcastgen/media/Podcast 2pady.pl (2014-05-09) - Odcinek 153.mp3" title="Podcast 2pady #153"] Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • Dead Island (wersja PC) - Don z Noxem polecieli z biurem podróży Techland na bajeczną wyspę Banoi (znaną też jako Dead Island). Miejsce, gdzie batoniki i cola leżą na każdym kroku, a trup ściele się gęsto... ekhm... to znaczy słońce mocno grzeje. http://youtu.be/lZqrG1bdGtg http://youtu.be/1HID92obX8U
Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - Call of Duty: Advanced Warfare (debiutancki zwiastun), Axiom Verge (nowy zwiastun) oraz Ghost Song (podobnie jak Axiom Verge coś dla fanów Metroida). Miłego oglądania! http://youtu.be/sFu5qXMuaJU http://youtu.be/6U04mprotZU http://youtu.be/Nr7EKA3owvg

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!