Podcast 2pady #152

array(1) { [0]=> int(6124) } Bzone skończył swoją przygodę z South Park: Kijek Prawdy. Czy po dość pochlebnych pierwszych wrażeniach coś mogło pójść nie tak? Oj tak... Druga recenzja to już jednak zupełnie inne klimaty - Nox opowiada o swoich (i nie tylko, ponieważ grał w co-opie) wrażeniach z Resident Evil 6, a więc najbardziej napakowanej akcją części serii do tej pory. Nim jednak przejdziemy do tych tematów, cofniemy się najpierw mocno w przeszłość. A to ze względu na ostatnie wydarzenia w Nowym Meksyku - znaleziono tam "legendarne" kartridże z grą E.T., po ponad 30 latach od ich pogrzebania przez Atari. Don przedstawia zarys historii związanej z tą jedną z największych "miejskich legend" naszej branży. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał we wtorkowy wieczór, 29-04-2014. [mp3t track="http://www.2pady.pl/podcastgen/media/Podcast 2pady.pl (2014-05-01) - Odcinek 152.mp3" title="Podcast 2pady #152"] Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - Nintendo (zapowiedź niektórych atrakcji na E3 przygotowana we współpracy z Mega64), Living with Lag (reklama, w której przeprowadzono ciekawy eksperyment) oraz dwa filmy z Watch Dogs (pokazanie wymieszania świata gry jedno i wieloosobowej oraz zapowiedź od Eurogamera). Miłego oglądania! http://youtu.be/ghEhI4CJjAM http://youtu.be/_fNp37zFn9Q http://youtu.be/CUIowUR4r0o http://youtu.be/kpwiEZNDblQ

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!