Podcast 2pady #151

Don kontynuuje swoją podróż przez wiedźmińskie historie, tym razem recenzując rozszerzoną edycję gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Nim jednak przejdziemy do jej wnikliwej analizy, również przez pryzmat książkowych oryginałów, podyskutujemy trochę o tym, dlaczego tak chętnie gramy w gry dla nastoletnich odbiorców, podumamy, dlaczego obecna generacja nadal nie kwitnie tak, jak powinna i ogólnie poplotkujemy o ostatnich branżowych nowinkach. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał we wtorkowy wieczór, 22-04-2014. [mp3t track="http://www.2pady.pl/podcastgen/media/Podcast 2pady.pl (2014-04-26) - Odcinek 151.mp3" title="Podcast 2pady #151"] Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - GRID: Autosport (debiutancki zwiastun), Dragon Age: Inkwizycja (debiutancki zwiastun), Child of Light (zwiastun pokazujący magiczny świat gry), Severed (dziwaczna wizualnie gra twórców Guacamelee) oraz Lords of the Fallen (wyzwanie w stylu Dark Souls?). Miłego oglądania! http://youtu.be/I5RIoJgfQJg http://youtu.be/SxIJbU8MTEs http://youtu.be/Vf9c2-67y6c http://youtu.be/TKxHFdK562Q http://youtu.be/gQR06KuRtbs

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!