Podcast 2pady #15

Śmiałkowie z zamku 2pady.pl, wraz z waćpanem Deshirey'em, na wyprawę po honor, sławę i złoto ruszyli, półnagimi czarodziejkami jednakowoż nie gardzili. W krainie rządzonej przez RPG-i wszelakie o przygodach bajają, takowoż Was na wieczór pełen wrażeń zapraszają. Słuchajcie opowieści pod miecza i tarczy sztandarem, nuty naszej pieśni sącząc wraz ze złocistym browarem. Przed wyruszeniem w drogę zbierają drużynę: szybkogęby bard, co stu opowieściom zakończenia poprzekręcał (Adam "Nox_A15" Dębski), światły mnich nordycki, przewodnik ducha drużyny (Norbert "GexN" Jarzębowski), sędziwy czarodziej, biegły w sztukach alchemicznych (Bartłomiej "Don Sotto" Mycyk), krwawy krasnoludzki barbarzyńca, co smoka niejednego zgładził (Marcin "bzone" Bizuga) i ten bohater z wytrychami, którego noc najlepszą jest przyjaciółką, a wrogiem - solidny zamek (Adam "Deshirey" Szymański). Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!