Podcast 2pady #146

Wracamy po tygodniowej przerwie z pierwszymi wrażeniami z South Park: The Stick of Truth (Bzone) i recenzją Metal Gear Rising: Revengeance (Nox). W tzw. międzyczasie, 8 marca, mieliśmy również okazję spotkać się w niemal pełnym składzie, aby grać, ile dusza zapragnie. A cośmy na temat kilku gier imprezowych na Wii U zaobserwowali, tośmy w odcinku zawarli. Nie zabrakło również garści nowinek. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w czwartkowy wieczór, 13-03-2014. [mp3t track="http://www.2pady.pl/podcastgen/media/Podcast 2pady.pl (2014-03-18) - Odcinek 146.mp3" title="Podcast 2pady #146"] Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • Gry imprezowe (Wii U) - 8 marca redakcja podcastu ponownie zjechała się w jedno miejsce (w niemal pełnym składzie), aby grać, ile dusza zapragnie. A cośmy na temat kilku gier imprezowych na Wii U zaobserwowali, tośmy w odcinku zawarli.
  • South Park: The Stick of Truth (wersja na Xboxa 360) - pierwsze wrażenia Bzona z najnowszej gry na podstawie zwariowanego serialu animowanego. http://youtu.be/H-zs0ezaXng http://youtu.be/soKBSzj5Vtg
  • Metal Gear Rising: Revengeance (wersja na PS3) - Nox poznaje radochę z siekania wszystkiego na plasterki. (Trzeci filmik to dokument, o którym jest mowa w podcaście - Hideo Kojima przepraszał za niepowodzenie jego studia i tłumaczył ideę przekazania prac nad grą Platinum Games.) http://youtu.be/Op8mjKZxccM http://youtu.be/4oSwMx9xiEI http://youtu.be/z0zdVIeXukA
Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - This War Of Mine (klimatyczny teaser nowej gry 11 bit studios), Wargame: Red Dragon (zwiastun z bitwą morską), Alien: Isolation (dziennik deweloperski o tworzeniu Obcego, który ponownie straszy), Among the Sleep (horror z perspektywy dwuletniego dziecka) oraz Child of Light (zwiastun prezentujący co-op w pięknej platformówce Ubisoftu). Miłego oglądania! http://youtu.be/pH_tYB_Ntlg http://youtu.be/J9OwrKS9XRg http://youtu.be/6W6OpHB2D4Q http://youtu.be/y3xAudQiJ78 http://youtu.be/BbQvx73H518

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!