Podcast 2pady #144

array(1) { [0]=> int(6140) } Wyszedł nam istny "podcast drogi", a to za sprawą dwóch recenzji - The Last of Us z dodatkiem Left Behind (Nox) i Brothers: A Tale of Two Sons (Bzone). Do tego minirecenzje The Walking Dead: 400 Days i drugiego epizodu The Wolf Among Us (również od Bzona). W trakcie omawiania nowinek branżowych wywiązało się również kilka ciekawych dyskusji - mówimy o fenomenalnym eksperymencie na Twitchu (Twitch Plays Pokemon), czy dążeniu niektórych twórców gier AAA do większej niezależności (Ken Levine, Cliff Bleszinski). Materiału nie brakuje - życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w niedzielny wieczór, 23-02-2014. [mp3t track="http://www.2pady.pl/podcastgen/media/Podcast 2pady.pl (2014-02-26) - Odcinek 144.mp3" title="Podcast 2pady #144"] Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - Wolfenstein: The New Order (zwiastun i zapowiedź... bety nowego Dooma). Miłego oglądania! http://youtu.be/EKXIcclBjE0

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!