Podcast 2pady #141

Choć zasypane ulice, niekończące się korki, spóźnienia pociągów oraz liczne egzaminy i zaliczenia zdołały nas utrzymać z dala od mikrofonów, my się zimy nie boimy i powracamy po ponad dwutygodniowej przerwie ze szczyptą newsów i dwoma recenzjami. Tym razem Don poznał tajniki absurdalnych, acz skutecznych działań Świętych z Trzeciej Ulicy w Saints Row 2 oraz Saints Row: The Third i stara się udowodnić, że przecież "taki duży, taki mały, może świętym być". Życzymy miłego słuchania oraz (wliczając w to chwilowo nieobecnego Noxa) szybkiego uporania się z sesją! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w niedzielny wieczór, 02-02-2014. [mp3t track="http://www.2pady.pl/podcastgen/media/Podcast 2pady.pl (2014-02-04) - Odcinek 141.mp3" title="Podcast 2pady #141"] Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • Saints Row 2 (wersja PC) - Don poznał tajniki absurdalnych, acz skutecznych działań Świętych z Trzeciej Ulicy. http://youtu.be/DAxfRW5H4bQ http://youtu.be/QQhwiGC4cEo http://youtu.be/WJdwNrtVHGQ
  • Saints Row: The Third (wersja PC) - Don poznał tajniki absurdalnych, acz skutecznych działań Świętych z Trzeciej Ulicy... raz jeszcze! http://youtu.be/eg_6kqmtZRM http://youtu.be/6c8IRvYa-NM http://youtu.be/LD04TfRIi5w

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!