Podcast 2pady #140

array(1) { [0]=> int(6150) } Na potęgę magicznego markera! Bzone recenzuje w tym tygodniu platformówkę na Xbox One, którą z pewnością docenią osoby szukające czegoś dla całej rodziny - Max: The Curse of Brotherhood. Nim jednak do tego przejdziemy, Nox zda relację ze streamu akcji charytatywnej Awesome Games Done Quick 2014, w której najlepsi speedrunnerzy pokazywali, co potrafią, jednocześnie zbierając pieniądze dla Prevent Cancer Foundation. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w niedzielny wieczór, 12-01-2014. [mp3t track="http://www.2pady.pl/podcastgen/media/Podcast 2pady.pl (2014-01-18) - Odcinek 140.mp3" title="Podcast 2pady #140"] Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - Alien: Isolation (gameplay świetnie zapowiadającego się horroru z Obcym), The Museum of Simulation Technology (zabawa perspektywą), Daylight (zwiastun generowanego proceduralnie horroru), GOG.com (podsumowanie 5 lat istnienia serwisu) oraz Skywind (dziennik deweloperski z produkcji fanowskiego Morrowinda na silniku Skyrima). Miłego oglądania! http://youtu.be/jpqi1nLTu4k http://youtu.be/HOfll06X16c http://youtu.be/GSYdvUaOsQs http://youtu.be/iNORr7t5st4 http://youtu.be/uJwpaVwOaHM

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!