Podcast 2pady #14

array(1) { [0]=> int(6642) } Jako że najważniejszym wydarzeniem w branży w minionym tygodniu była impreza GDC (Game Developers Conference), nie mogliśmy nie wspomnieć o niej w naszym podcaście. Nowinki techniczne (głównie chodzi o silniki graficzne od Cryteka i Epica), nieco o nadchodzących tytułach, a przy okazji przypomnienie, że w Polsce również istnieje podobna, wciąż rozwijająca się inicjatywa - Zjazd Twórców Gier. Pozostałą część nagrania poświęciliśmy zaś wrażeniom z pełnej wersji Bulletstorma, który od dłuższego czasu był na naszym radarze. Czy warto po niego sięgnąć? Przekonajcie się sami - miłego słuchania! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN), Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) oraz Marcin Bizuga (bzone) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!