Podcast 2pady #138 – Podsumowanie 2013!

array(1) { [0]=> int(6154) } Rok 2013 już minął, więc przed ruszeniem w dalszą drogę należy zebrać drużynę i spojrzeć ostatni raz za siebie, aby zastanowić się, co pozytywnego zabierzemy ze sobą w 2014. Z tej okazji wręczamy tradycyjnie na 2padach nasze Złote Halucyny Grzybki, czyli nagrody ultrasubiektywne i megaprestiżowe (a to dobre :D). Życzymy więc szczęśliwego Nowego Roku i miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w poniedziałkowy wieczór, 30-12-2013. [mp3t track="http://www.2pady.pl/podcastgen/media/Podcast 2pady.pl (2014-01-03) - Odcinek 138.mp3" title="Podcast 2pady #138"] Złote Grzybki 2013 (nominacje Bzona): Złote Grzybki 2013 (nominacje Dona): Złote Grzybki 2013 (nominacje GexNa): Złote Grzybki 2013 (nominacje Noxa):

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!