Podcast 2pady #137

array(1) { [0]=> int(6156) } Zupełnym przypadkiem wyszedł nam w te Święta bardzo "zombiaczy" podcast. Nox opowiada o swoich wrażeniach z pierwszym odcinkiem drugiego sezonu The Walking Dead. Była to też świetna okazja do dyskusji na temat dotychczasowego dorobku Telltale Games związanego z tą marką, więc Don z Noxem wracają myślami do sezonu pierwszego, biorąc pod uwagę również bonusowy odcinek "400 Days". Temat ten poprzedzony jest jednak recenzją Dead Space 2 przygotowaną przez Noxa. Żwawych umarlaków w kosmosie więc również nie zabraknie. Życzymy Wam jednak, abyście spędzili Święta w spokoju i w miłej atmosferze, bez zombie w okolicy. ;) Miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast był nagrywany w dwóch częściach. Pierwsza powstała w poniedziałek 16-12-2013, a druga w sobotę 21-12-2013. [mp3t track="http://www.2pady.pl/podcastgen/media/Podcast 2pady.pl (2013-12-25) - Odcinek 137.mp3" title="Podcast 2pady #137"] Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • Dead Space 2 (wersja PC) - Nox ponownie wciela się po latach w skórę Isaaca Clarke'a, aby raz jeszcze przeżyć koszmar w kosmosie. http://youtu.be/EtEEa4PU7ok http://youtu.be/B7BB34IXmoM http://youtu.be/776fi2I8e6U
  • The Walking Dead (wersje PC) - Don z Noxem dyskutują o dotychczasowym dorobku Telltale Games związanym z tą marką o chodzących truposzach. Wracają więc do pierwszego sezonu gry, jakiś czas temu recenzowanego przez Dona, a do tego Nox dzieli się wrażeniami z pierwszego odcinka sezonu drugiego. http://youtu.be/fhL776xz9YU http://youtu.be/8DO0l_hwoQ8

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!