Podcast 2pady #136

To ptak? To samolot? Nie, to magiczny jednorożec. Co to oznacza? Bzone strzela kulką w klocki na swoim Xbox One... ekhm... to znaczy - recenzuje Peggle 2. ;) Wcześniej jednak Nox krytykuje tegoroczne rozdanie nagród Video Game Awards, które zmieniło nazwę na VGX. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w czwartkowy wieczór, 12-12-2013. [mp3t track="http://www.2pady.pl/podcastgen/media/Podcast 2pady.pl (2013-12-17) - Odcinek 136.mp3" title="Podcast 2pady #136"] Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - Pillars of Eternity (zwiastun gry znanej do niedawna jako Project Eternity). Miłego oglądania! http://youtu.be/HKoDTzea79Y

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!