Podcast 2pady #133

array(1) { [0]=> int(6165) } Emocje związane z premierą PS4 zdążyły już nieco opaść, ale w momencie nagrywania podcastu był to temat o wiele świeższy. Nie dziwota więc, że komentowane nowinki zdominowały dyskusje o starcie Sony w tej generacji konsol. Całkiem sporo mówimy również o kontrowersjach związanych z Call of Duty: Ghosts. Głównym tematem jest jednak recenzja SkyDrift, którą przygotował dla Was Don - szalonych wyścigów samolotów w stylu Plane Crazy z 1998, ale w dużo bardziej nowoczesnej i zachęcającej jak na dzisiejsze standardy oprawie. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał we wtorkowy wieczór, 19-11-2013. Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • SkyDrift (wersja PC) - Don recenzuje szalone wyścigi samolotów w stylu Plane Crazy z 1998, ale w dużo bardziej nowoczesnej i zachęcającej jak na dzisiejsze standardy oprawie. http://youtu.be/J1EGHHJUTf8 http://youtu.be/d3Sr8crX_Zg
Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - Dead Rising 3 (zwiastun na premierę), Ryse: Son of Rome (zwiastun na premierę) oraz Uncharted na PS4 (teaser kolejnej części serii, na nową konsolę Sony). Miłego oglądania! http://youtu.be/ooKoFKRy0TM http://youtu.be/ecsCrOEYl7c http://youtu.be/_SnJPTkrD7o

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!