Podcast 2pady #132

array(1) { [0]=> int(6167) } Powracamy z lekkim poślizgiem i z drobnymi problemami z jakością nagrania (za co zawczasu przepraszamy), ale za to dłużej niż zwykle - wzięliśmy na warsztat ogromny temat, jakim jest podsumowanie siódmej generacji konsol stacjonarnych. Aby podołać temu zadaniu, zaprosiliśmy ponownie w nasze progi Jacka „Resila” Niemojewskiego z GOG.com i razem z nim przyglądamy się kilkuletniemu okresowi życia PS3 i Xboxa 360 (pokrótce wspominając również o Wii, o którym szerzej dyskutowaliśmy już przy okazji premiery Wii U). Wymieniamy nowinki techniczne, które pojawiły się na przestrzeni tego czasu, wspominamy gry, które najbardziej zapadły nam w pamięci oraz zastanawiamy się, co przyniesie nam przyszłość. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: gościnnie Jacek „Resil” Niemojewski z GOG.com oraz stała ekipa, czyli Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał we wtorkowy wieczór, 12-11-2013. Opinie Resila są jego prywatnymi przemyśleniami i nie należy ich wiązać ze stanowiskiem GOG.com dotyczącym omawianych kwestii. Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • Podsumowanie siódmej generacji konsol stacjonarnych - razem z naszym gościem przyglądamy się kilkuletniemu okresowi życia PS3 i Xboxa 360 (pokrótce wspominając również o Wii, o którym szerzej dyskutowaliśmy już przy okazji premiery Wii U). Wymieniamy nowinki techniczne, które pojawiły się na przestrzeni tego czasu, wspominamy gry, które najbardziej zapadły nam w pamięci oraz zastanawiamy się, co przyniesie nam przyszłość. http://youtu.be/fj96XYhwTFI http://youtu.be/n0VOM7e5Hug

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!