Podcast 2pady #13

Dzisiejszy podcast, choć ukazał się już po materiałach z imprezy z Adrianem Chmielarzem, pozwala Wam, paradoksalnie, usłyszeć najświeższe wrażenia GexNa z tego wydarzenia - nagrywaliśmy zaraz po jego powrocie ze spotkania. Skomentowaliśmy również pojawienie się nowego zwiastuna The Elder Scrolls V: Skyrim, który pokazuje w końcu grę w akcji. Szybko przechodzimy jednak do tematu przewodniego podcastu, którym jest seria strategii Total War. Don Sotto i GexN z pewnością zainteresują dyskusją nie tylko weteranów, ale i mniej doświadczonych domorosłych Napoleonów. Miłego słuchania! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN), Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) oraz Marcin Bizuga (bzone) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!