Podcast 2pady #129

To był szalony weekend. Tak jak rok temu musieliśmy okiełznać dwie imprezy jednocześnie. Poznań Game Arena i Zjazd Twórców Gier 2013 mamy już jednak za sobą, a nasze obszerne wrażenia poznacie w tym odcinku podcastu. Oprócz tego Bzone recenzuje pierwszy epizod prawdopodobnie kolejnego hitu Telltale Games - mrocznej baśni dla dorosłych pod tytułem The Wolf Among Us. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał we wtorkowy wieczór, 22-10-2013. Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • The Wolf Among Us - Episode 1 (wersja na Xboxa 360) - Bzone recenzuje pierwszy epizod prawdopodobnie kolejnego hitu Telltale Games - mrocznej baśni dla dorosłych. Komplet epizodów można zamówić przedpremierowo na stronie studia, z dodatkową kopią na fizycznym nośniku po wydaniu całego sezonu. http://youtu.be/3vlVD4jP4SE
  • Poznań Game Arena / Zjazd Twórców Gier (18-20 października) - to był szalony weekend. Tak jak rok temu musieliśmy okiełznać dwie imprezy jednocześnie. Poznań Game Arena i Zjazd Twórców Gier 2013 mamy już jednak za sobą, a nasze obszerne wrażenia poznacie w tym odcinku podcastu. Zachęcamy również do zainteresowania się Charytatywnym Game Jamem, który odbył się w trakcie tegorocznego ZTG - zbiórka pieniędzy będzie prowadzona przez najbliższe tygodnie.
Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - The Stanley Parable (zwiastun gry o bardzo intrygującej narracji). Miłego oglądania! http://youtu.be/fBtX0S2J32Y

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!