Podcast 2pady #125

Oculus Rift został sfinansowany na Kickstarterze raptem rok temu. Ten czas wystarczył, aby rozbudzić wyobraźnię graczy i zrodzić inne inicjatywy, growe i sprzętowe, które niedługo mogą sprawić, że wirtualna rzeczywistość we własnym domu będzie równie normalna, co konsola pod telewizorem. Dyskutujemy o tym, jakie możliwości już dzisiaj daje dostępny w sprzedaży sprzęt (Oculus Rift, Virtuix Omni, Razer Hydra) oraz co szykuje dla nas przyszłość (STEM System). W tym odcinku GexN zaprasza również na szaloną wycieczkę po Lego City, tropem groźnych bandziorów i klocków Lego, w swojej recenzji Lego City Undercover. Jazda na świni wliczona w koszty. ;) Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w poniedziałkowy wieczór, 16-09-2013. Patronat medialny:
  • Zjazd Twórców Gier 2013 (19-20 października razem z PGA) - w imieniu organizatorów zapraszamy serdecznie na tegoroczne ZTG! Przy okazji możemy już zdradzić, że Don z Noxem planują poprowadzenie prelekcji, której tematem przewodnim będzie projektowanie poziomów.
  • Marketing Gier Wideo (wydanie II) - książka autorstwa Kamila Sikory, dzięki której poznacie tajniki marketingowej manipulacji w branży gier wideo. Wydanie drugie jest w pełni darmowe i ogólnodostępne w sieci - polecamy!
Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • Wirtualna rzeczywistość - dyskutujemy o tym, jakie możliwości już dzisiaj daje dostępny w sprzedaży sprzęt (Oculus Rift, Virtuix Omni, Razer Hydra) oraz co szykuje dla nas przyszłość (STEM System). http://youtu.be/1QnXHe_MIx4 http://youtu.be/s3AGru5OGcI http://youtu.be/1B_-_vi58ts http://youtu.be/UxSZ0fk_ubA
  • Lego City Undercover (Wii U) - GexN zaprasza na szaloną wycieczkę po Lego City, tropem groźnych bandziorów i klocków Lego. Jazda na świni wliczona w koszty. ;) http://youtu.be/jRgoIo1FsFE http://youtu.be/0CyH8Na_Hck http://youtu.be/gElSSF5Jck8
Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - SuperHot (zwiastun z Greenlighta), Deep Down (zwiastun fabularny tego "Dark Souls od Capcomu"), Rime (zwiastun bajkowego exclusive'a na PS4) oraz Assassin's Creed IV: Black Flag (pokaz kilku graficznych bajerów wykorzystanych w grze). Miłego oglądania! http://youtu.be/JYAUlPMqnKk http://youtu.be/Psw07YbY70U http://youtu.be/UHgrSnEpwfY http://youtu.be/AQTq1zzuVQg

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!