Podcast 2pady #124

array(1) { [0]=> int(6187) } Bzone zabiera nas w tym odcinku podcastu na wycieczkę po dzikim zachodzie za sprawą gry Gun. Nim jednak przejdziemy do strzelanin i pościgów (z odrobiną polowania na... bizony) w jego recenzji, Nox opowie o Crysis Warhead oraz skomentujemy ostatnie nowinki branżowe. Znalazło się również miejsce na krótkie dyskusje o Kickstarterze oraz Origin. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w niedzielny wieczór, 08-09-2013. Patronat medialny:
  • Zjazd Twórców Gier 2013 (19-20 października razem z PGA) - w imieniu organizatorów zapraszamy serdecznie na tegoroczne ZTG! Przy okazji możemy już zdradzić, że Don z Noxem planują poprowadzenie prelekcji, której tematem przewodnim będzie projektowanie poziomów.
  • Marketing Gier Wideo (wydanie II) - książka autorstwa Kamila Sikory, dzięki której poznacie tajniki marketingowej manipulacji w branży gier wideo. Wydanie drugie jest w pełni darmowe i ogólnodostępne w sieci - polecamy!
Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • Crysis Warhead (PC) - Nox ponownie przywdziewa Nanokombinezon, tym razem wracając na wyspę znaną z pierwszej części serii. http://youtu.be/XOlgZRqYi9Q http://youtu.be/Eis_GJrwZIo
  • Gun (wersja na Xboxa 360) - Bzone zaprasza na wycieczkę po dzikim zachodzie. Nie zabraknie również polowania na... bizony. http://youtu.be/2tJjouDWMZU http://youtu.be/aQg_kJCUqWs http://youtu.be/eKjDeNTLcHk
Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - Titanfall (gameplay z Gamescomu), Shantae and the Pirate's Curse (pierwszy zwiastun tego ekskluzywnego tytułu na 3DS-a od WayForward) oraz Mirror's Edge (krótki film zainspirowany grą, z parkourem w wykonaniu zawodowca). Miłego oglądania! http://youtu.be/qzYDrzk1xs4 http://youtu.be/RzIxD2DJfpc http://youtu.be/j-mEnMMmSrQ

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!