Podcast 2pady #122

Czterej Jeźdźcy Podcastów nadciągają i zapraszają na podróż po światach poza światami - Bzone z Noxem, z pomocą GexNa i Dona, opowiedzą o swoich wrażeniach związanych z obiema częściami serii Darksiders i zastanowią się, co przyniesie tej marce przyszłość. Nim jednak do tego przejdziemy, poświęcimy nieco czasu na skomentowanie ostatnich nowinek, zwłaszcza tych z pierwszych dni targów Gamescom. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w czwartkowy wieczór, 22-08-2013. Patronat medialny:
  • Marketing Gier Wideo (wydanie II) - książka autorstwa Kamila Sikory, dzięki której poznacie tajniki marketingowej manipulacji w branży gier wideo. Wydanie drugie jest w pełni darmowe i ogólnodostępne w sieci - polecamy!
Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - Castlevania: Lords of Shadow 2 (gameplay z Gamescomu), Lords of the Fallen (prerenderowany zwiastun) oraz Diablo III: Reaper of Souls (prerenderowane intro w stylu Blizzarda). Miłego oglądania! http://youtu.be/Chvi3tjHtoo http://youtu.be/oAdlielLLhY http://youtu.be/Cb7QJwQ58T0

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!