Podcast 2pady #12

Jako że tydzień temu podcast został porwany przez siły nadprzyrodzone, tym razem kontratakujemy z podwójną siłą. Nie dość, że wzięliśmy w obroty temat przewodni, tym razem o edycjach kolekcjonerskich gier, to jeszcze Nox nadawał jak mały motorek przez ponad czterdzieści minut na temat Demon's Souls. Jeżeli nie czujecie się na tyle odważni, aby słuchać tak długo o jednej z najtrudniejszych gier obecnej generacji konsol, możecie śmiało pominąć drugą połowę tego półtoragodzinnego tym razem podcastu. Pamiętajcie - zostaliście ostrzeżeni! ;) Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN), Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) oraz Marcin Bizuga (bzone) Nagranie jak i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!