Podcast 2pady #119

W tym tygodniu skromnie, co poniekąd wynika z nieplanowanej nieobecności Dona, ale jak to mówią - co się odwlecze, to nie uciecze. Tymczasem zapraszamy Was na dwie recenzje. Bzone poleca coś dla najmłodszych graczy, czyli The Smurfs 2 i kwestionuje jej ocenę PEGI. Nox zaś, głodny Castlevanii i solidnego polowania na wampiry, szuka szczęścia w Soul of Darkness, która to gra bez wątpienia próbuje naśladować znaną serię od Konami. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15) oraz Norbert Jarzębowski (GexN) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w niedzielę przed południem, 04-08-2013. Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - Deep Down (najnowszy trailer, a właściwie teaser oraz pokaz efektów ognia na silniku Panta Rhei) oraz BioShock Infinite (zwiastuny dwóch nowych dodatków, o których zapomnieliśmy wspomnieć w podcaście - Burial at Sea - Episode 1 oraz Clash in the Clouds). Miłego oglądania! http://youtu.be/ifYG4Z01UN8 http://youtu.be/FNATaUmaSng http://youtu.be/fpgvZay10jE http://youtu.be/o9VjrvOVb9o

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!