Podcast 2pady #118

W tym odcinku podcastu Don przeniesie Was do czasów Powstania Warszawskiego za sprawą Uprising 44: The Silent Shadows. Czy tak bogaty (i poważny) temat na grę można zmarnować? Oj tak... Nim jednak do tego przejdziemy, wcześniej Bzone sprawdzi, na ile przydatne potrafi być wymienianie się grami w serwisie gametrade.pl, po czym zrecenzuje The Chronicles of Narnia: Prince Caspian. Następnie zaś Nox opowie o The Starship Damrey - skromnym survival horrorze z ambicjami na 3DS-a. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w piątkowy wieczór, 26-07-2013. Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - Prince of Persia: The Shadow and the Flame (zwiastun remaku drugiej części serii) oraz porównanie PS4 z pierwszym modelem PS3 pod względem wielkości. Miłego oglądania! http://youtu.be/Ki3X1tfGFNM http://youtu.be/-dHnf7i5pSA

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!