Podcast 2pady #115

Podcast świeżutki niczym poranne bułeczki - jeszcze dzisiejszy. Atakujemy w nim wakacyjnie dwoma recenzjami! Don stęskniony przygody wyciągnął z garażu DeLoreana, zasilił go nowym paliwem od Telltale Games i wybrał się w podróż do przeszłości w Back to the Future: The Game (w następnym odcinku podcastu również pojawi się gra tych twórców). Nox natomiast razem z Patricią Wagon gasi pożary i ratuje dzień w nowym Mighty Switch Force! 2 od WayForward. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w niedzielny wieczór, 07-07-2013. Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • Mighty Switch Force! 2 (3DS) - Patricia Wagon powraca, aby gasić pożary i ponownie uratować dzień! Soundtrack do gry, kompozycji Jake'a Kaufmana, dostępny darmo - tutaj. http://youtu.be/dM3OUa-T6iM
  • Back to the Future: The Game (wersja PC) - Don przenosi się w przeszłość, aby zakręcić nam w głowach paradoksami czasoprzestrzennymi. http://youtu.be/3blzGwd4xLg http://youtu.be/gxY6q2ipTBY http://youtu.be/GPcZb4akBcc
Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - The Walking Dead: 400 Days (zwiastun na premierę). Miłego oglądania! http://youtu.be/R47-A5_taro

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!