Podcast 2pady #112

array(1) { [0]=> int(6530) } Jak zapewne doskonale wiecie, Microsoft zorganizował 21 maja konferencję poświęconą następcy Xboxa 360. Tak oto poznaliśmy Xbox One. Staramy się zebrać najważniejsze informacje w całość i przyjrzeć poszczególnym funkcjonalnościom sprzętu. Oczywiście nie zabrakło odrobiny żartów, od których w sieci aż huczy. Jeżeli zaś szukacie jakiejś nieszablonowej gry na wieczór, Don zabierze Was w intrygującą podróż po malowniczej wyspie w Dear Esther. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w czwartkowy wieczór, 23-05-2013. Xbox One: Komentowane newsy: Recenzje:
  • Dear Esther (wersja PC) - Don zabierze Was w intrygującą podróż po malowniczej wyspie. http://youtu.be/D7VJ4lP-05A
Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - Xbox One (jedno z wielu podsumowań konferencji Microsoftu na wesoło), Batman: Arkham Origins (prerenderowany zwiastun, jak zwykle niesamowity), Call of Duty: Black Ops 2 (Mob of the Dead Trailer) oraz Shadow Warrior (teaser remake'u klasyka sprzed lat). Miłego oglądania! http://youtu.be/KbWgUO-Rqcw http://youtu.be/QqDWx8kfoXo http://youtu.be/45FKTMiCgrA http://youtu.be/8m7VZ7LFOtY

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!