Podcast 2pady #111

array(1) { [0]=> int(6531) } Po jednym odcinku przerwy od serii powracamy do Aliens vs. Predator. Don rozprawił się już z jej najnowszą częścią, wraca więc do klasyki z 2001 roku (Aliens vs. Predator 2), która przez wielu nadal uważana jest za przykład genialnie zrealizowanej gry w tym uniwersum. Razem wspominamy stare dobre czasy, gdy granie ze zgaszonym światłem potrafiło przyprawić o zawał serca. Wcześniej jednak komentujemy ostatnie nowinki branżowe. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w poniedziałkowy wieczór, 13-05-2013. Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • Aliens versus Predator 2 (wersja PC) - Po rozprawieniu się z najnowszą częścią serii Don wraca do klasyki z 2001 roku, która przez wielu nadal uważana jest za przykład genialnie zrealizowanej gry w tym uniwersum. Razem wspominamy stare dobre czasy, gdy granie ze zgaszonym światłem potrafiło przyprawić o zawał serca. A co ciekawe, multiplayer, dzięki fanom, nadal żyje - listę aktywnych serwerów znajdziecie tutaj, a wśród materiałów filmowych umieściliśmy instrukcję, jak z nich skorzystać. http://youtu.be/OA4pW5lwBrk http://youtu.be/vL8YfqyU4Fo http://youtu.be/82ykium3nes
Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - Total War: Rome II (gameplay przedstawiający Bitwę w Lesie Teutoburskim), Wolfenstein: The New Order (pierwszy zwiastun), The Forest (zwiastun ciekawie zapowiadającego się horroru), Gran Turismo 6 (w dniu nagrania jedynie spekulowaliśmy, teraz kontynuacja serii jest już oficjalnie zapowiedziana), Wiedźmin 2 (REDkit Beta Trailer), BioShock (The Brothers Rapture - zwiastun krótkometrażowego filmu fanowskiego), Far Cry 3: Blood Dragon (fanowski zwiastun ewentualnej ekranizacji, czyli parodia parodii) oraz Saints Row IV (prezydent kontra kosmici). Miłego oglądania! http://youtu.be/fvXCxGKo2iE http://youtu.be/E6opaIl8h8U http://youtu.be/4qTtVMM3uqQ http://youtu.be/fuzY30oz8LI http://youtu.be/HO44e1rs9Ls http://youtu.be/KEUf-mpankw http://youtu.be/VxLX3RnGu7U http://youtu.be/pSRN8d2pdlw

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!