Podcast 2pady #11

W tym tygodniu ponownie skomentowaliśmy nieco ostatnich wydarzeń, co doprowadziło do krótkich dyskusji - jak daleko może się posunąć Sony walcząc z piractwem, czy fanboy'stwo stopuje rozwój znanych serii oraz czy Polacy potrafią stworzyć udaną parodię Call of Duty? :) Jako główny temat podcastu wzięliśmy na warsztat kwestię polskich tłumaczeń gier. Od profesjonalnych, przygotowywanych przez dystrybutorów, po twory fanowskie. Obgadujemy znanych polskich aktorów, rzucamy "cholerami" na lewo i prawo przypominając sobie niektóre wpadki tłumaczy i wspominamy polonizacje, które lata temu zapadły nam w pamięć. Miłego słuchania! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN), Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) oraz wyjątkowo pismem, nie głosem - Marcin Bizuga (bzone) Nagranie jak i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!