Podcast 2pady #109

Nigdy nie spodziewaliśmy się, że obok gier będziemy recenzować... bar. Otrzymaliśmy zaproszenie na specjalne otwarcie Level Up Cocktail Lounge w Warszawie i nie mogliśmy ominąć okazji zobaczenia takiego lokalu dla graczy na własne oczy. Na miejsce udał się GexN, a swoje wrażenia opisuje w podcaście. Zaraz potem zapraszamy na garść nowinek oraz dwie recenzje, które na pewno zainteresują fanów Obcego - Aliens Infestation (NDS) oraz Aliens vs. Predator z 2010 (wersja PC). Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w niedzielny wieczór, 28-04-2013. Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
 • Level Up Cocktail Lounge (ul. J. B. Moliera 4/6, 00-076 Warszawa) - nigdy nie spodziewaliśmy się, że obok gier będziemy recenzować... bar. Otrzymaliśmy zaproszenie na specjalne otwarcie Level Up Cocktail Lounge w Warszawie i nie mogliśmy ominąć okazji zobaczenia takiego lokalu dla graczy na własne oczy. Na miejsce udał się GexN, a swoje wrażenia opisuje w podcaście.
  level_up_1
  level_up_2
 • Aliens Infestation (NDS) - Nox sprawdza jak pikselki od WayForward sprawdzają się w uniwersum Obcego. Platformówka w metroidvaniowym stylu z kilkoma fajnymi pomysłami. http://youtu.be/cfX2c2oF5i0 http://youtu.be/fnrTi_EkrC0
 • Aliens vs. Predator [2010] (wersja PC) - Don kręci nosem na najnowszą odsłonę serii, w której można wybrać stronę w "konflikcie" między Obcymi, Predatorami, a ludźmi. Polowanie czas zacząć! http://youtu.be/_NtpnNjh3jI http://youtu.be/vHppPp0Nj_U
Polecane materiały wideo:
 • W polecanych - A.N.N.E (zwiastun ciekawie zapowiadającej się gry dla oldschoolowców), Monaco (zwiastun oldschoolowej, co-opowej produkcji), Ace Attorney 5 (zwiastun nowego Phoenixa Wrighta prezentujący gameplay), The Bureau: XCOM Declassified (klimatyczny zwiastun aktorski). Miłego oglądania! http://youtu.be/FXWMIhH5EQ4 http://youtu.be/hC7b6642AWM http://youtu.be/Cr7nSXrm7gU http://youtu.be/ZsFx2BEbXN4

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

 • Michcioperz
 • pojler
 • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!