Podcast 2pady #108

array(1) { [0]=> int(6535) } Ponownie łączymy siły z Jackiem "Resilem" Niemojewskim z GOG.com, tym razem jednak, aby za sprawą BioShock Infinite zabrać Was w podróż po mieście w chmurach. Resil z Noxem nie poprzestali na recenzji i jako bonus nagrali również odcinek specjalny, w którym analizują złożoną i intrygującą fabułę gry (link znajdziecie niżej). Zachęcamy Was do dzielenia się własnymi spekulacjami na podstronie wspomnianego nagrania. Wracając jednak do odcinka 108 - znajdziecie w nim również garść nowinek branżowych skomentowanych przez stałą ekipę podcastu. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: gościnnie Jacek "Resil" Niemojewski z GOG.com oraz stała ekipa, czyli Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w poniedziałkowy wieczór, 22-04-2013 (recenzja została nagrana dzień wcześniej). Opinie Resila są jego prywatnymi przemyśleniami i nie należy ich wiązać ze stanowiskiem GOG.com dotyczącym omawianych kwestii.
Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • BioShock Infinite (wersja PC) - Nox z Resilem recenzują BioShock Infinite. Zapraszamy na podróż po mieście w chmurach. http://youtu.be/J_gEzOZKyE4 http://youtu.be/5gBVZj6ROV0 http://youtu.be/vRjNMQZ1qBk http://youtu.be/XLGWGEOgGsQ http://youtu.be/8f3XJePYPpo
Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - Mario & Luigi: Dream Team (trailer pokazujący rozgrywkę jednej z nadchodzących nowości Nintendo), Angry Video Game Nerd Adventures (trailer pokazujący rozgrywkę oficjalnej gry z AVGN-em), The Evil Within (trailer gry, nad którą pracuje Shinji Mikami - ojciec serii Resident Evil) oraz Mars: War Logs (materiał przedstawiający tego cyberpunkowego RPG-a z akcją osadzoną na Marsie - dzisiaj premiera!). Miłego oglądania! http://youtu.be/Uu42YZNcAHA http://youtu.be/tr9Vs4djeds http://youtu.be/Zc-jvqJV4SI http://youtu.be/-SuWMi1_pJg

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!