Podcast 2pady #107

Razem z towarzyszącym nam w tym odcinku Jackiem "Resilem" Niemojewskim z GOG.com, dyskutujemy o różnych branżowych nowinkach - od rozwoju Star Wars: The Old Republic przez ostatni rok, przez zapowiedzi Dark Souls II, aż po zwariowany Far Cry 3: Blood Dragon. Jednak temat główny przypadł w udziale pannie Croft - razem z naszym gościem recenzujemy najnowszą część jej przygód, która jest jednocześnie resetem całej serii Tomb Raider. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: gościnnie Jacek "Resil" Niemojewski z GOG.com oraz stała ekipa, czyli Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w niedzielny wieczór, 14-04-2013. Opinie Resila są jego prywatnymi przemyśleniami i nie należy ich wiązać ze stanowiskiem GOG.com dotyczącym omawianych kwestii. Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • Tomb Raider (wersja PC) - razem z naszym gościem rozmawiamy o najnowszej części przygód Lary. Czy reset serii zrobił pannie Croft na dobre? http://youtu.be/nFBrgeSjj-0 http://youtu.be/N3HfmcDRbn8 http://youtu.be/6-1Xn0hZsIw
Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - Star Wars: The Old Republic - Rise of the Hutt Cartel (zwiastun dodatku, o którym wspominamy w odcinku), Angry Video Game Nerd Adventures (teaser oficjalnej gry z AVGN-em), Prince of Persia: The Shadow and The Flame (zwiastun remake'u drugiej części serii) oraz Far Cry 3: Blood Dragon (zwiastun szalonego dodatku do gry, stylizowanego na filmy i kreskówki z lat osiemdziesiątych). Miłego oglądania! http://youtu.be/DWGAy3beick http://youtu.be/8VDCf4SkcFM http://youtu.be/OXQLYySMMNU http://youtu.be/8zh94nidjpM

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!