Podcast 2pady #105

Redakcja 2padów życzy wszystkim Słuchaczom smacznego jajka i bitew na śnieżki, jakich jeszcze żaden Dyngus nie pamiętał! Tylko miejcie litość dla przechodniów i nie traktujcie ich kubłami z wodą na mrozie. ;) Gdy już będziecie chcieli odpocząć po świętowaniu, zapraszamy na najnowszy odcinek podcastu. A w nim sporo newsów z Game Developers Conference, które odbyło się w tym tygodniu, oraz dwie recenzje. Najpierw GexN opowie Wam o Little Inferno, a następnie Nox zanudzi na śmierć podzieli się wrażeniami z Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w czwartkowy wieczór, 28-03-2013. Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - Battlefield 4 (17 minut gameplay'u), Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (zwiastun i wyjaśnienie tajemnicy - MGS: Ground Zeroes i The Phantom Pain to jedna i ta sama gra), DuckTales Remastered (zwiastun - klasyk powraca), Daylight (wczesny gameplay horroru na Unreal Engine 4), Transistor (zwiastun nowej gry twórców Bastiona), Broken Age (pierwszy zwiastun gry znanej do tej pory jako Double Fine Adventure), Warface (zwiastun sieciowej strzelanki od Crytek) oraz Dark (zwiastun skradanki z wampirzymi mocami). Miłego oglądania! http://youtu.be/j59W7vClDnQ http://youtu.be/pRSZy12EOSs http://youtu.be/6N0PzqF9gWY http://youtu.be/qw-9qJLqx_g http://youtu.be/GTik6sYT_BE http://youtu.be/BWM4R5JsakE http://youtu.be/BY5DnaDXrv4 http://youtu.be/On4OWJs9dPg

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!