Podcast 2pady #103

To był szalony weekend - redakcja podcastu 2pady.pl ponownie się zjechała, aby wspólnie zjeść, wypić i pograć. A że tego ostatniego zdecydowanie nie brakowało, mamy też o czym opowiadać. W związku z tym poza skomentowaniem branżowych nowinek znajdziecie w tym odcinku masę "pierwszych wrażeń", z czego niektóre można nawet uznać za recenzje. I nie chodzi jedynie o gry co-opowe, choć te oczywiście cieszyły się największą popularnością. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w poniedziałkowy wieczór, 11-03-2013. Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • Zjazd redakcji podcastu 2pady.pl - grania było co niemiara. Znajdziecie w tym odcinku masę "pierwszych wrażeń", z czego niektóre można nawet uznać za recenzje. I nie chodzi jedynie o gry co-opowe, choć te oczywiście cieszyły się największą popularnością. W kolejności występowania - Tomb Raider, F1 Race Stars, Joy Ride Turbo, Forza Horizon, Need for Speed: Most Wanted, Castle Crashers, Scott Pilgrim vs. the World: The Game, Lollipop Chainsaw, GET TO THA CHOPPA!!1, I MAED A GAM3 W1TH Z0MBIES 1N IT!!!1, Zombie Apocalypse: Never Die Alone, DJ Hero, Metal Gear Rising: Revengeance. http://youtu.be/6-1Xn0hZsIw http://youtu.be/XdiA-b86Vro http://youtu.be/9_8t1oxucqM http://youtu.be/V7aDIDZKnH4 http://youtu.be/IpGS1K9mLPQ http://youtu.be/fzHqB7sjHh4 http://youtu.be/HPeTvu1VGXw http://youtu.be/9N_Kpj80BEM http://youtu.be/FOvH0rtV6Hc http://youtu.be/r76J95OcCOY http://youtu.be/dMFC4D6vAn0 http://youtu.be/JkqKYvHxYKc http://youtu.be/aU29-0LwOlM
Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - A Bird Story (ekran tytułowy i muzyka z krótkiej historii w świecie To the Moon), Thief (pierwszy filmik przedstawiający prace nad restartem serii), Darkwood (wczesny gameplay z nietypowego horroru polskich twórców), Lost Planet 3 (zwiastun i data premiery) oraz Deadpool (zwariowany zwiastun gry z antybohaterem Marvela). Miłego oglądania! http://youtu.be/8ffGWdm0Ntk http://youtu.be/HpRsOQ4MS_8 http://youtu.be/uQOPb9p3HTQ http://youtu.be/zV8yQmUz5Dk http://youtu.be/NoSmHYH02nk

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!