Podcast 2pady #102

array(1) { [0]=> int(6541) } Redakcja podcastu 2pady.pl życzy Paniom na całym świecie wszystkiego najlepszego z okazji ich święta! A wszystkie Graczki i Graczy zapraszamy na najnowszy odcinek, w którym poza skomentowaniem kilku branżowych nowinek i krótkiej dyskusji na temat mikrotransakcji i DLC, przygotowaliśmy dla Was jedną recenzję. GexN powraca po latach do serii Max Payne, aby zobaczyć, co słychać u starego dobrego Maxa, tym razem w trzeciej części jego ponurej opowieści. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w niedzielny wieczór, 03-03-2013. Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • Max Payne 3 (wersja PC) - GexN powraca po latach do serii, aby zobaczyć, co słychać u starego dobrego Maxa. http://youtu.be/WIzyXYmxbH4 http://youtu.be/-PbphJ8KMjo http://youtu.be/rqjOXR9QnMo
Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - Beyond: Two Souls (najnowszy zwiastun, Willem Dafoe dołącza do obsady), Assassin's Creed IV: Black Flag (pierwszy zwiastun kolejnej części serii), Angry Birds Toons (zwiastun kreskówki, która zadebiutuje w marcu w sieci), Dreamfall Chapters: The Longest Journey (zwiastun przedstawiający realia świata gry) oraz Remember Me (kolejny zwiastun i data premiery - 4 czerwca 2013 w USA, 7 czerwca w Europie). Miłego oglądania! http://youtu.be/MgYj3AsP1eo http://youtu.be/BNvWnHIE1qY http://youtu.be/w5px1IbyAjw http://youtu.be/KsIkNrRUMEg http://youtu.be/SMjVPEZ9jqA

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!