Podcast 2pady #101

array(1) { [0]=> int(6542) } Niespodzianka! Nie zdążyliśmy na setny, ale już na sto pierwszy odcinek się udało - witamy na nowej stronie podcastu 2pady.pl! To jednak nie koniec zmian, te będą przychodzić stopniowo. Nie zapomnijcie na bieżąco informować nas w komentarzach, co o nich sądzicie. A w podcaście - komentowane w tym tygodniu newsy zdecydowanie zdominowała afera wokół Aliens: Colonial Marines. Temat nie najświeższy, ale jego echa nadal słychać w sieci. Po innych nowinkach i krótkich dyskusjach zapraszamy zaś na recenzję DmC: Devil May Cry - Don z Noxem sabotują działania demonów rządzących naszym światem, robiąc przy tym niezłą rozróbę. Fani początkowo bardzo nieufnie podchodzili do najnowszej części serii, ale czy faktycznie taki diabeł straszny, jak go malują? Życzymy miłego słuchania i owocnego korzystania z nowej strony! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał we wtorkowy wieczór, 26-02-2013. Gry do recenzji otrzymaliśmy dzięki uprzejmości firmy Cenega. Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • DmC: Devil May Cry (wersja PC) - Don z Noxem sabotują działania demonów rządzących naszym światem, robiąc przy tym niezłą rozróbę. Fani początkowo bardzo nieufnie podchodzili do najnowszej części serii, ale czy faktycznie taki diabeł straszny, jak go malują? http://youtu.be/ZoU2IDR8pY4 http://youtu.be/XO7gltsY7nU http://youtu.be/tOL9swnkJ3M
Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - Aliens: Colonial Marines (porównanie wersji pokazowej i finalnej), System Shock 2 (zwiastun klasyka, który powraca za sprawą GOG.com) oraz God of War: Ascension (zwiastun fabularny). Miłego oglądania! http://youtu.be/3z2qVebxlUo http://youtu.be/a3__6BknDHc http://youtu.be/934ZmKdGPGY

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!