Podcast 2pady #100

Setny odcinek to świetna okazja do spojrzenia na moment w przeszłość - całą czwórką wspominamy początki naszej współpracy. W miłym, nostalgicznym nastroju przypominamy sobie, jak blog zmieniał się z czasem i jak w końcu przerodził się w podcast. Przygotowaliśmy dla Was również jedną recenzję - Bzone po raz kolejny staje oko w oko z Almą, tym razem w F.E.A.R. 3. Życzymy miłego słuchania! Korzystając z okazji planowaliśmy również małą niespodziankę, jednak pomimo kilkudniowego opóźnienia premiery 100 odcinka podcastu, nie udało nam się jej jeszcze ukończyć. Na pewno jednak zobaczycie efekty już niedługo. Nie przejmujcie się, jeśli w tym czasie niektóre funkcjonalności strony będą działały nieco dziwnie. Dodatkowo śledźcie komentarze pod wpisami i naszego FB - GexN ma dla Was kilka kodów do rozdania. A jeszcze dzisiaj, 22 lutego, spodziewajcie się odcinka specjalnego, poświęconego PlayStation Meeting 2013. Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w środowy wieczór, 13-02-2013. Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • Wspominki z okazji 100 odcinka podcastu - całą czwórką wspominamy początki naszej współpracy. W miłym, nostalgicznym nastroju przypominamy sobie, jak blog zmieniał się z czasem i jak w końcu przerodził się w podcast.
  • F.E.A.R. 3 (wersja na Xboxa 360) - Bzone po raz kolejny staje oko w oko z Almą http://youtu.be/1KpKc-i43p8 http://youtu.be/zryO7tjCh-8 http://youtu.be/7sf6-gPse2U
Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - The Vanishing of Ethan Carter (teaser nowej gry Adriana Chmielarza). Miłego oglądania! http://youtu.be/A4sMtzeVqYc

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!