Podcast 2pady #10

W naszym dziesiątym podcaście debiutuje nowy redaktor 2padów - Don Sotto! Witamy na pokładzie! Razem z nim dyskutujemy tym razem na temat tzw. indie games, czyli gier od niezależnych twórców. Wskazujemy kilka naprawdę wartych uwagi pozycji tego typu (jak Braid, Cave Story, Hydorah, World of Goo i inne) oraz poruszamy liczne kwestie związane z produkcją takich gier i ich wpływem na branżę. Coś nie tylko dla nieobeznanych w temacie, ale i hardcore'owych graczy. Miłego słuchania! PS Znalazło się również miejsce dla skomentowania kilku newsów z zeszłego tygodnia, w tym ogłoszenia przez Sony wyglądu i możliwości nowego PlayStation Portable. Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN), Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie jak i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Nie zwlekajcie z informowaniem nas w komentarzach, jak odpowiada Wam taka forma wzbogacania podcastu. ;)

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!