Padbar – bar stworzony specjalnie dla graczy!

NULL Marzyliście kiedyś o miejscu gdzie możecie się spotkać wieczorkiem z kumplami przy bezalkoholowym piwku i pograć sobie spokojnie na konsoli, albo wziąć udział w turnieju gier? A może chcecie spotkać innych graczy, ale nie jako Mii, awatary XBL czy PSN, a jako osoby z krwi i kości? Jeżeli tak, to mam dla was dobrą wiadomość – już w najbliższy piątek (15 kwietnia) o godzinie 20.00 w Lublinie, otwarty zostanie specjalny bar dla graczy Padbar. W barze dostępne będą najpopularniejsze obecnie rodzaje konsol – Nintendo Wii, Xbox 360 i PlayStation 3. Jeżeli jesteście fanami Apple to na pewno ucieszycie się na wieść, że w barze prócz konsol dostępne będą też iPady. PCów niestety nie znajdziemy, ale nawet jako gracz PCtowy, uczciwie przyznaję, że do wspólnego posiedzenia przy piwku (jeszcze raz podkreślam - bezalkoholowym ;) ) konsole po prostu sprawdzają się lepiej. Jeżeli lubicie konsolki przenośne, to niestety musicie je przynieść samemu, co akurat specjalnym problemem chyba nie jest. Na zachętę powiem, że może to być dobre miejsce na poznanie kilku nowych ludzi przy pomocy Street Pass i dodanie ich do waszych Mii Plaza w 3DSach. Dodatkową ciekawostką jest fakt, że bar ma wspierać system levelowania i achivmenty. Każda osoba należąca do klubu Padbaru (patrz zakładka Klub na stronie), otrzyma specjalną kartę zbliżeniową, na której będzie mogła nabijać sobie levele przekładające się na zniżki, oraz punkty, które będzie można wymienić na gratisy. Zastanawiacie się jak wyglądać będą achivementy w realnym życiu? Oto lista kilku przykładowych: Stage fatality – zamów fatality i wypij je w ubikacji. Tournament champion – wygraj turniej w Padbarze ET go home – wyjdź z baru jako ostatni. Devil may cry – przegraj turniej i się rozpłacz Coin master – zapłać rachunek powyżej 200zł samymi monetami. Cosplayer – przebierz się za postać z gry i przyjdź do Padbaru Bar killer – wyzwij barmana/barmankę do pojedynku i wygraj Dodatkowo na liście achivementów znalazły się takie dokonania, jak namówienie barmanki, by pozwoliła odprowadzić się do domu, oświadczyny w Padbarze i wiele innych. Jeżeli szukacie więcej informacji takich jak adres i dodatkowe ciekawostki związane z barem - odsyłam do oficjalnej strony http://padbar.pl. Inicjatywa takiego baru bardzo mi się podoba, szczególnie w erze Internetu, gdzie większość graczy siedzi wieczorami w domach, gdyż tak naprawdę nie ma odpowiednich miejsc, aby się wspólnie spotkać i pograć (gdzie się podziały stare dobre salony z automatami? :P ). Podejrzewam, że gdyby nie nadmiar obowiązków, spędziłbym ten weekend w Lublinie. A co Wy sądzicie o Padbarze? Podoba wam się pomysł? Powinno powstać więcej takich miejsc?

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!