Od graczy dla graczy: Muzyka łagodzi obyczaje

W dzisiejszych czasach gry trafiają do coraz szerszego grona odbiorców. Wielu z nich posiada liczne talenty, którymi coraz częściej nie boją się chwalić w sieci. Tak powstają piękne rysunki ze znanymi nam bohaterami, fanowskie montaże gameplay'u czy aranżacje słynnych motywów muzycznych. Dzisiaj zachęcę Was do zapoznania się z osobą, która w niezrównany sposób tworzy trzecie z wyżej wymienionych prac. Twórca ten, o pseudonimie Verdegrand, jest pianistą. I to jednym z tych niezwykłych, potrafiących grać melodię ze słuchu, bez posiadania nut. Jest również fanem gier, co zaowocowało już wieloma aranżacjami w jego wykonaniu. Wiele z nich wykonał na prośbę osób śledzących jego kanał YouTube, część również we współpracy z innymi muzykami publikującymi swoją pracę w tym serwisie. Czasem urozmaica swoje nagrania dodatkowymi scenkami lub żartami. Tym wpisem chcę zapoczątkować serię, której celem będzie krótkie przybliżenie wartościowych prac utalentowanych pasjonatów gier. Poniżej zamieszczam dość pokaźną próbkę możliwości Verdegranda (z małą niespodzianką dla fanów AVGN na końcu). Jeżeli Wam się ona spodoba, nie zapomnijcie odwiedzić jego kanału. Miłego słuchania! Co by było, gdyby Chopin tworzył w dzisiejszych czasach? Publikowałby na YouTube. ;)

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!