O jak strasznie mi się nie chce.

Jak zapewne wszyscy zauważyli, blog od jakiegoś czasu zarasta pajęczynami, pleśnią i rdzewieje. Generalnie źle się dzieje i ten stan utrzyma się jeszcze przez jakiś czas. Przyczyn należy upatrywać się w nadchodzącej sesji egzaminacyjnej, a przed nią prób zaliczenia chociaż angielskiego i W-Fu. Czas ten ubiega mi na zamartwianiu się, że jeszcze się nie uczę, więc naturalnie nie mam wolnych chwil, które mógłbym blogowi poświęcić. Bizon podobnie, przy czym jemu drogocenny czas zajmuje ciche płakanie w ciemnym kąciku i powtarzanie wkoło: „Łukaszu co też z nami będzie?, co my poczniemy? Chlip, chlip”.

Powrotu oczekujecie za jakiś miesiąc.

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!