o blogu

2pady.pl to inicjatywa  spontaniczna i (jak to dziwacznie określiliśmy) najzupełniej "lajtowa". Nie jest to blog nastawiony na dostarczanie czytelnikowi wiadomości określanych mianem "hot news". Nie przeczytacie u nas o przedpremierowych testach, nie obejrzycie najnowszych screenów hype'owanych produkcji. Nie tylko nie mamy dostępu do takich informacji, ale przede wszystkim nie taki przyświecał nam cel przy tworzeniu naszego bloga.

Na czym zatem polega wspomniana "lajtowość"? Otóż 2pady.pl to przedsięwzięcie dwóch najzupełniej standardowych konsolowych graczy, jakich mnóstwo można znaleźć na XBL, czy PSN. Możecie zatem postrzegać nas jako waszych "graczy z sąsiedztwa" :). W  notkach będziemy pisać, co myślimy o katowanych przez nas grach, dlaczego nam się podobają (albo nie) oraz czy warto w dany tytuł zainwestować. Poza przemyśleniami dotyczącymi konkretnych gier przeczytacie u nas artykuliki ogólno-branżowe, w których dowiecie się co sądzimy na wiele tematów związanych z konsolami. Jako gracze z sąsiedstwa ( ale sympatycznie to brzmi :) ) zapraszamy was nie tylko do dzielenia się przemyśleniami w komentarzach, lecz także do wspólnej gry. Na blogu znajdziecie nasze gamer-tagi oraz listę gier, w które bardzo chętnie zagramy z wami po sieci.

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!