Nowy Rok, nowy… redaktor? Kolejny konkurs!

NULL Nowy Rok przyniósł, jak zwykle, huczne świętowanie, niekończące się refleksje, oceny, podsumowania i co roku coraz to solidniejsze postanowienia - redakcja 2Padów ma jednak w zanadrzu coś jeszcze... małego, urokliwego kotka i kolejny konkurs z nagrodami! Żądni szczegółów? Zerknijcie w rozwinięcie wpisu ;). Zaczęło się niewinnie... w domu jednego z redaktorów naszego bloga zagościło małe dwupadziątko ;). Malec, odkąd tylko pojawił się w mieszkaniu, biega, skacze, wspina się i woła o jedzenie za dwóch, a jego niebieskawe, duże oczy z uwagą godną dobrego recenzenta, ciekawie obserwują otaczający go świat gigantycznych przedmiotów. Wprawdzie zwierzak pochodzi z dosyć tradycyjnego, nie związanego bynajmniej z grami otoczenia, coś wyraźnie ciągnie go do laptopa i zdarza się, że siedzi przed klawiaturą i bacznie obserwuje to, co dzieje się na ekranie (czasem go ponosi i próbuje polować na bohaterów gier... ostatnimi czasy ledwo z życiem uszedł chłopiec z Limbo). Zaczął także pogrywać w Call of Duty: Modern Warfare 3 - wprawdzie na razie na easy i z użyciem touchpada, ale robi postępy ;). Gdy tylko kociak zadebiutował gościnnie w kamerce Dona podczas Skype'owej konferencji 2 Padów, z łatwością podbił serca redakcji i niemal natychmiast został mianowany maskotką naszego bloga - pozostał tylko jeden, niezwykle istotny szkopuł... Przyszła ikona światowego rynku gier pozostaje bez imienia! W związku z tym redakcja ogłasza kolejny konkurs 2 Padów - tym razem na najciekawsze imię dla maskotki bloga ;). Może ono wiązać się z branżą grową, konkretną produkcją, charakterystyczną postacią... nic nie stoi na przeszkodzie Waszej pomysłowości i wyobraźni, no, może poza jednym wyjątkiem - przyszły myśliwy, choć chwilowo uroczy i niewinny, chyba nie chciałby nosić imienia Lary Croft... :P Czas macie od 06.01.2012 do 20.01.2012, czyli dokładnie dwa tygodnie. Wszystkie propozycje zostaną uważnie przemyślane przez całą redakcję i samego zainteresowanego, a najciekawsza z nich stanie się imieniem kotka i nagrodzona zostanie stuzłotową kartą upominkową do wykorzystania w sieci sklepów Empik. Przewidujemy także dwa wyróżnienia, które nagrodzimy oryginalnymi figurkami bohatera najsłynniejszej gry platformowej - Mario. :). Pomysły zgłaszajcie na naszej tablicy na Facebooku (pamiętajcie o włączeniu możliwości wysłania do Was wiadomości przez obcych na czas trwania konkursu) i w komentarzach tego wpisu (podczas pisania nie zapomnijcie prawidłowym mailu kontaktowym, którym posłużymy się w przypadku wygranej) - brak możliwości skontaktowania się z autorem wpisu uznajemy za rezygnację z konkursu. Nie przedłużając - życzymy twórczych myśli, zaskakujących pomysłów i zapraszamy do obejrzenia reszty zdjęć małego redaktora ;).                  

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!