Nie ma nas, ratujemy świat

Nieco nieoczekiwanie okazało się, że redakcja 2padów rozjechała się na cztery strony świata ratować wszystko i wszystkich (łącznie z własnymi zaliczeniami na uczelni, w niektórych przypadkach ;)), dlatego przepraszamy za brak odcinka podcastu w tym tygodniu. Powrócimy już niedługo, a grafika dołączona do wpisu to podpowiedź, jaką grę m.in. zrecenzujemy prawdopodobnie przy tej okazji. Trzymajcie się i do usłyszenia!

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!